La Maison Du Vent By Wonderful Italy

  • 60 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Lägenheten La Maison Du Vent By Wonderful Italy Turin med 1 sovrum passar för upp till 4 gäster och har ett centralt läge cirka 25 minuters gångavstånd från Pietro Micca-museet. Den 60 m² stora lägenheten ligger bara 1 km från tågstationen Porta Susas och några meter bort från busshållplatsen Po.

Gästerna i den här lägenheten erbjuds ett badrum med hårtorkar, badlakan och handdukar. Det finns också en bidé och en dusch.

Lägenheten La Maison Du Vent By Wonderful Italy har ett komplett kök för självhushåll.

Den här lägenheten ligger i distriktet Turin Historic Centre, ungefär 30 minuters gångavstånd från Museo di Antropologia Criminale "Cesare Lombroso". 2 km från lägenheten La Maison Du Vent By Wonderful Italy hittar du Centro Benessere Aloè. San Lorenzo-kyrkan kan enkelt nås från boendet ungefär 6 minuters promenad bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near La Maison Du Vent By Wonderful Italy Turin
Centralissimo - Nel Cuore Di Torino - Ampio E Spazioso
Mobilpris

Centralissimo - Nel Cuore Di Torino - Ampio E Spazioso

265 m från boendet
Casa Florian
Mobilpris

Casa Florian

9.2
Utmärkt 119 recensioner
284 m från boendet
USD 203 USD 183
per natt
La Canonica
Mobilpris

La Canonica

9.5
Exceptionellt 141 recensioner
341 m från boendet
USD 172 USD 155
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Turin Flygplats
    17 km

    Tågstationer

    Porta Nuova Railway Station
    1,1 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Trädgårdsmöbler
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 20:00
    Utcheckning: senast 10:00
    Licensnummer00127203286,IT001272C2JG8C4B6O
    Vanliga frågor
    • ❓
      Hur stort är lägenheten La Maison Du Vent By Wonderful Italy?
      Lägenheten La Maison Du Vent By Wonderful Italy är 60 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Turin Flygplats
    17 km

    Tågstationer

    Porta Nuova Railway Station
    1,1 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    La Maison Du Vent By Wonderful Italy Turin

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng